"Všechna onemocnění začínají ve střevech!"

Jak na zdravé trávení pro hormonální rovnováhu?

Objednávkový formulář níže
Objednávkový formulář níže

Řešte hormonální potíže skrze zdravý trávicí systém

 • Chcete vědět, jak zhoršené trávení a narušený mikrobiom ovlivňuje hormonální systém?
 • Chcete vědět, jak řešit nejčastější chronické střevní problémy (průjmy, zácpy, nadýmání, apod.) a nejčastější ženské potíže (jako jsou kvasinkové infekce, záněty močového měchýře, apod.)?
 • Chcete vědět, jak vzniká tzv. syndrom propustného střeva a proč je pro nás zásadní tuto problematiku chápat?
 • Jak toto všechno ovlivňuje užívání léků, zejména hormonální antikoncepce?
 • Chcete vědět, jak uzdravit svůj trávicí systém a podpořit tak svou hormonální rovnováhu?

Starejte se vědomě o svou střevní flóru

Je tento e-book pro Vás? Ano, pokud...

...se dlouhodobě snažíte otěhotnět nebo zmírnit či eliminovat nepříjemné příznaky pojící se k hormonální nerovnováze (nepravidelný cyklus, bolestivá, krátká, dlouhá, silná, slabá menstruace, cykly bez ovulace, PCOS, apod.) 

...Vás trápí chronické zažívací potíže - nadýmání, plynatost, zácpy, průjmy, pálení žáhy, reflux, záněty žaludku, syndrom propustného střeva...

...onemocněla jste autoimunitním onemocněním (Hashimoto - autoim.zánět štítné žlázy, lupénka, diabetes I. typu, a další.)

...máte diagnostikovanou inzulínovou rezistenci nebo diabetes

...se cítíte stále unavená, bez energie a Vaše nálada je jako na houpačce

...Vás trápí akné, na které nic nezabírá

...se Vám nedaří zredukovat přebytečné kilogramy

... a mnoho dalšího!

Nepotlačujte příznaky! Pochopte, jak Vám léčba zažívacího ústrojí může pomoci všechny tyto starosti řešit od jejich základní příčiny!

Objednávkový formulář níže
Objednávkový formulář níže

Co získáte přečtením e-booku?

 • pochopíte, jak narušené trávení může ovlivňovat hormonální systém (můžete se ztotožnit se svými příznaky a rychleji přijít na to, jaká cesta pro řešení potíží je ta pravá pro Vás)
 • budete znát 3 základní příčiny trávicích potíží 
 • návod jak řešit své potíže s cyklem, plodností, trávením a dalšími od základních příčin
 • tipy, jaké doplňky stravy a další nutraceutika zařadit v léčebném protokolu
 • návod na řešení nejčastějších ženských potíží
 • už budete vědět, proč a jak je potřeba předcházet vzniku syndromu propustného střeva

Reference

"Před několika měsíci jsem s Markétkou spolupracovala na úpravě životného stylu. Trápily mě každodenní trávicí potíže a problematický dlouhý cyklus, který lékař vyhodnotil jako anovulační. Markét mi vytvořila výživový plán, který byl plný i režimových opatření, kdy se během několika týdnů mé problémy s trávením velmi zlepšily a dokonce se mi velmi zkrátil i cyklus, kdy jsem si také díky symptotermální metodě konečně potvrdila i ovulaci. Změny se týkaly mnoha oblastí, nejen jídelníčku, ale velmi mi pomohla eliminace určitých potravin a zaměření se na léčbu mikrobiomu pomocí všech kroků, které jsou uvedeny v e-booku. Měla jsem sestavený svůj plán, ale Markétka mi dala jako první k dispozici i tento e-book, díky kterému vím, jak ve svém životě pokračovat dále a na jaké další kroky se ještě mohu zaměřit. Už vím, že řeším své potíže od základu a to mi dává každý den sílu a motivaci pokračovat. Je skvělé mít v pohodě trávení, které mě v běžném životě neomezuje. Jako bonus mám hezčí pleť a zdravý menstruační cyklus."

Kačka  N.

klientka Markéty s trávicími potížemi a problematickým cyklem

E-book plný teorie a praktických kroků, jak uzdravit svůj trávicí systém a podpořit tak hormonální balanc doporučuji pořídit v sadě s e-bookem Játra a optimální fungování organismu!

Jakou funkci plní v našem organismu játra? Řeč bude také o žlučníku, detoxikaci, řadě prospěšných bylinek, technik  a tipů na recepty podporující rovnováhu tohoto důležitého orgánu. 

Už jen vyplnit a objednávka je u mě!